Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 122

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  122:1 U gėzova kur mė thanė: "Shkojmė nė shtėpinė e Zotit".

  122:2 Kėmbėt tona u ndalėn brenda portave tė tua, o Jeruzalem.

  122:3 Jeruzalemi ėshtė ndėrtuar si njė qytet i bashkuar mirė,

  122:4 ku ngjiten fiset, fiset e Zotit, pėr tė kremtuar emrin e Zotit.

  122:5 Sepse aty janė vėnė fronet pėr gjykimin, fronet e shtėpisė sė Davidit.

  122:6 Lutuni pėr paqen e Jeruzalemit, le tė begatohen ata qė tė duan.

  122:7 Pastė paqe brenda mureve tė tua dhe begati nė pallatet e tua.

  122:8 Pėr hir tė vėllezėrve tė mi dhe tė miqve tė mi tani do tė them: "Paqja qoftė te ti".

  122:9 Pėr hir tė shtėpisė sė Zotit, Perėndisė tonė, unė do tė kėrkoj tė mirėn tėnde.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine