Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 124

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  124:1 Nė qoftė se Zoti nuk do tė kishte mbajtur anėn tonė, le tė thotė Izraeli:

  124:2 "Nė qoftė se Zoti nuk do tė kishte mbajtur anėn tonė, kur njerėzit u ngritėn kundėr nesh,

  124:3 ata do tė na kishin pėrpirė tė gjallė, aq shumė shpėrtheu zėmėrimi i tyre kundėr nesh;

  124:4 atėherė ujėrat do tė na kishin mbuluar dhe pėrroi do tė kishte kaluar mbi ne,

  124:5 atėherė ujėrat e fryra do tė kishin kaluar mbi ne".

  124:6 Bekuar qoftė Zoti, qė nuk na la si pre tė dhėmbėve tė tyre.

  124:7 Shpirti ynė shpėtoi si zogu nga laku i gjuetarit; laku u kėput dhe ne shpėtuam.

  124:8 Ndihma jonė ėshtė te emri i Zotit, qė ka krijuar qiejtė dhe tokėn.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine