Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - HOSEA 3

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  3:1 Zoti mė tha akoma: "Shko dhe dashuro njė grua tė dashuruar nga njė dashnor dhe qė ėshtė shkelėse e kurorės, ashtu si Zoti i do bijtė e Izraelit, megjithėse ata u drejtohen perėndive tė tjera dhe pėlqejnė reēelin e rrushit".

  3:2 Kėshtu unė e bleva pėr pesėmbėdhjetė sikla argjendi dhe pėr njė homer e gjysmė elbi,

  3:3 dhe i thashė: "Ti do tė rrish shumė ditė me mua; nuk do tė kurvėrohesh dhe nuk do tė jesh e asnjeriut; po kėshtu do tė veproj unė me ty".

  3:4 Sepse bijtė e Izraelit do tė rrinė shumė ditė pa mbret, pa kryetar, pa flijim dhe pa shtyllė tė shenjtė, pa efod dhe pa idhuj tė shtėpisė.

  3:5 Pastaj bijtė e Izraelit do tė kthehen dhe do tė kėrkojnė Zotin, Perėndinė e tyre, dhe Davidin, mbretin e tyre, dhe do tė kthehen duke u dridhur tek Zoti dhe te mirėsia e tij nė mbarim tė ditėve.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine