Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - JOB 25

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  25:1 Atėherė Bildadi nga Shuahu u pėrgjigj dhe tha:

  25:2 "Atij i pėrkasin sundimi dhe terrori: ai sjell paqen nė vendet e tij shumė tė larta.

  25:3 A mund tė llogariten vallė ushtritė e tij? Dhe mbi kė nuk del drita e tij?

  25:4 Si mund tė jetė, pra, njeriu i drejtė pėrpara Perėndisė, ose si mund tė jetė i pastėr njė i lindur nga njė grua?

  25:5 Dhe nė se edhe hėna nuk shkėlqen dhe yjet nuk janė tė pastėr nė sytė e tij,

  25:6 aq mė pak njeriu, qė ėshtė njė vemje, biri i njeriut qė ėshtė njė krimb!".

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine