Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 120

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  120:1 Nė ankthin tim i klitha Zotit, dhe ai m`u pėrgjigj.

  120:2 O Zot, mė ēliro nga buzėt gėnjeshtare dhe nga gjuha mashtruese.

  120:3 Ēfarė do tė tė japin ose ēfarė do tė tė shtojnė, o gjuhė gėnjeshtare?

  120:4 Shigjeta tė mprehta tė njė trimi, me qymyr dėllinje.

  120:5 I mjeri unė, qė banoj nė Meshek dhe qė strehohem nė ēadrat e Kedarit!

  120:6 Tepėr gjatė kam banuar me ata qė e urrejnė paqen.

  120:7 Unė jam pėr paqen; ata pėrkundrazi, kur unė flas, janė pėr luftėn.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine