Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 128

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  128:1 Lum kushdo qė ka frikė nga Zoti dhe qė ecėn nė rrugėt tij.

  128:2 Atėherė ti do tė hash me mundin e duarve tė tua, do tė jesh i lumtur dhe do tė gėzosh begatinė.

  128:3 Gruaja jote do tė jetė si njė hardhi prodhimtare nė intimitetin e shtėpisė sate, bijtė e tu si drurė ulliri rreth tryezės sate!

  128:4 Ja, kėshtu do tė bekohet njeriu qė ka frikė nga Zoti.

  128:5 Zoti tė bekoftė nga Sioni dhe ti pafsh begatinė e Jeruzalemit tėrė ditėt e jetės sate.

  128:6 Po, pafsh bijtė e bijve tė tu. Paqja qoftė mbi Izraelin.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine