Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 129

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  129:1 Shumė mė kanė shtypur qė nė rininė time, le ta thotė Izraeli:

  129:2 "Shumė mė kanė shtypur qysh prej rinisė sime, por nuk kanė mundur tė mė mposhtin.

  129:3 Lėruesit kanė lėruar mbi kurrizin tim dhe kanė bėrė aty brazda tė gjata".

  129:4 Zoti ėshtė i drejtė; ai i preu litarėt e tė pabesėve.

  129:5 U turpėrofshin tė gjithė dhe kthefshin krahėt ata qė urrejnė Sionin!

  129:6 U bėfshin si bari i ēative, qė thahet para se tė rritet;

  129:7 nuk ia mbush dorėn korrėsit, as krahėt atyre qė lidhin duajt;

  129:8 dhe kalimtarėt mos thėnēin: "Bekimi i Zotit qoftė mbi ju; ne ju bekojmė nė emėr tė Zotit".

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine