Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 13

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  13:1 Deri kur do tė mė harrosh, o Zot? Vallė kėshtu do tė jetė pėrjetė? Deri kur do tė mė fshehėsh fytyrėn tėnde?

  13:2 Deri kur do tė marr vendime nė shpirtin tim dhe do tė kem pikėllim nė zemrėn time tėrė ditėn? Deri kur do tė ngrihet armiku im mbi mua?

  13:3 Shiko me vėmendje dhe pėrgjigjmu, o Zot, Perėndia im, ndriēo sytė e mi, qė tė mos mė zėrė gjumi nė gjumin e vdekjes,

  13:4 dhe armiku im tė mos thotė: "E munda", dhe armiqtė e mi tė mos gėzohen kur unė lėkundem.

  13:5 Por unė kam besim nė mirėsinė tėnde dhe zemra ime do tė ngazėllojė nė ēlirimin tėnd;

  13:6 unė do t`i kėndoj Zotit, sepse ai mė ka trajtuar me shumė shpirtmadhėsi.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine