Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 131

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  131:1 O Zot, zemra ime nuk ėshtė mendjemadhe dhe sytė e mi nuk janė krenarė, dhe unė nuk merrem me gjėra tepėr tė mėdha dhe tepėr tė larta pėr mua.

  131:2 E kam qetėsuar dhe e kam tulatur me tė vėrtetė shpirtin tim, si njė fėmijė i zvjerdhur nė gjirin e nėnes sė tij; shpirti im brenda meje ėshtė si njė foshnje e zvjerdhur.

  131:3 O Izrael, shpreso tek Zoti, tani dhe pėrjetė.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine