Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 54

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  54:1 O Perėndia im, mė shpėto me emrin tėnd dhe siguromė drejtėsi me fuqinė tėnde.

  54:2 O Perėndia im, dėgjo lutjen time dhe vėru veshin fjalėve tė gojės sime.

  54:3 Sepse disa tė huaj janė ngritur kundėr meje dhe njerėz tė furishėm kėrkojnė jetėn time, njerėz qė nuk e kanė Perėndinė para syve tė tyre. (Sela)

  54:4 Ja, Perėndia ėshtė ndihma ime, Zoti e pėrkrah jetėn time.

  54:5 Ai do t`i ndėshkojė armiqtė e mi pėr tė keqen qė mė kanė bėrė; nė besnikėrinė tėnde shkatėrroji.

  54:6 Me gjithė zemėr do tė ofroj flijime; do tė kremtoj emrin tėnd, o Zot, sepse ėshtė i mirė;

  54:7 sepse mė ke ēliruar nga ēdo ankth, sytė e mi kanė parė mbi armiqtė e mi atė qė unė dėshiroja.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine