Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 67

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  67:1 Perėndia pastė mėshirė pėr ne dhe na bekoftė; Perėndia e bėftė fytyrėn e tij tė shkėlqejė mbi ne, (Sela)

  67:2 me qėllim qė mbi tokė tė njihet rruga jote dhe shpėtimi yt midis gjithė kombeve.

  67:3 Popujt do tė tė kremtojnė, o Perėndi, tė gjithė popujt do tė tė kremtojnė.

  67:4 Kombet do tė gėzohen dhe do tė ngazėllojnė, sepse ti do t`i gjykosh drejt popujt dhe do t`i udhėheqėsh kombet mbi tokė. (Sela)

  67:5 Le tė tė lėvdojnė popujt, o Perėndi, le tė tė lėvdojnė tėrė popujt.

  67:6 Toka do tė prodhojė frytin e vet; Perėndia, Perėndia ynė, do tė na bekojė.

  67:7 Perėndia do tė na bekojė dhe tėrė skajet e tokės do ta kenė frikė.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine